Dobrý den, jsme rodina – maminka a děti, které mám v pěstounské péči od malinka do dospělosti nebo spíše do dostudování a ještě lépe na celý život. Obýváme starý dům, který si podle možností sami opravujeme. Pokojíčky za ty roky už mockrát změnily barvu, ale okna jsou v nich stará a nedají se už ani otevřít. Aktuálně řešíme jak a čím budeme v zimě topit. Máme možnost částečně vytápění dřevem, ale jsem teď onkologicky nemocná a těžkou práci dělat nemůžu a jakékoli jiné topení vyžaduje především dům zateplit a vyměnit okna.












