Ahoj, jsme kapela Lače Manuša. Kapela vznikla před dvanácti lety, ale jelikož je tvořena z profesionálních hudebníků, tak jsme našli společný čas až v době pandemie. Nahráli jsme live ze studia Svárov, kam jsem, doma v Krnově, dozpíval vokály. Na desce účinkují Jakub Tököly – piano, Jan Fečo – basová kytara a bicí Oliver Lipenský. Chtěli bychom vybrat peníze na vydání CD, LP a na křest. V případě, že by se vybralo více peněz, rádi bychom je využili pro nový materiál – nové CD nebo klip.







