S novým školním rokem se naše skautské středisko rozrůstá o nový oddíl mladších skautů. Díky radnici městské části Brno-Židenice, se nám podařilo získat další prostory v areálu, ve kterém naše
středisko již dlouhodobě působí. Naše vize je v těchto prostorách vytvořit klubovnu, která bude místem pro učení, zábavu a růst našich skautů.
Děkujeme vám za vaši podporu a těšíme se, jak společně vytvoříme pro naše skauty nové místo ke tvorbu zážitků.











