Tuto sbírku zakládáme pro Ondru a jeho maminku Martinu, která se o něj celý jeho život stará 24/7. Jsou naše velmi blízká rodina, naši blízcí přátelé a vzhledem k přidávajícím se zdravotním komplikacím jsme se rozhodli zkusit touto cestou oběma pomoci. Ondrášek potřebuje vozík s úpravami přímo pro něj, to je priorita číslo jedna. Pokud se ale podaří vybrat peněz víc, v což samozřejmě věříme a doufáme, využijí se peníze na rehabilitace, bez kterých se již neobejde. V ideálním případě by je měl absolvovat alespoň dvakrát týdně, což ale finanční situace v domácnosti momentálně neumožňuje.
Předem Vám všem, kteří přispějete i sebemenší částkou, za Martinu i Ondru MOC DĚKUJEME !!!
Radka a Mirek Hornovi












