Rád bych se představil. Jmenuji se Petr Prokel, je mi 53let a jsem už 15let v invalidním důchodu. Rád fotím přírodu, jenže před 5lety mi bylo diagnostikováno onemocnění dolních končetin – achilovka, kotník trombozy v pravé noze a bez berliček jsem nemohl fungovat. Pak po letech operace – karpální a ramene. Měl jsem repasovaný vozíček až doteď, ale před časem se porouchal a oprava už není možná. Jsem rád v přírodě, fotím ptáčky a rád bych v tom pokračoval.Nakupovani moc pomůže bez vozíčku to bohužel nejde jsou to moje nohy kamarád vozíček děkuji všem










