Shromažďujeme již nepotřebné hračky a nabízíme je dalším dětem za symbolickou cenu 45 Kč na našem eshopu. Začali jsme v březnu a od té doby jsme už dokázali tisícům hraček najít nové dítě. Dokonce jsme nedávno spustili eshop na Slovensku. Projekt rychle a sám roste na Faceboku. Máme také skupinu kde se lidé dělí o svojí radost z reHraček. Projekt reHračky dotuji ze svých osobních peněz, ale vlastní sklad už je nad moje možnosti. Už 2× jsme se museli stěhovat a velmi nás to brzdí v rozvoji projektu. Proto mám v plánu koupit dva lodní kontejnery, postavím je na můj pozemek ve Východních Čechách a zde budeme hračky třídit, fotit, vystavovat na eshop, balit atd. Konečně se budeme moct věnovat tomu důležitému a to je dělat radost dětem.









