Dva roky uplynuly jako voda a mně zase vyrostly vlasy jako z vody. Jenže spoustě dalších holek bohužel vypadaly. Pojďme jim společně pomoci!
Moje babička vždycky říkala: “Vlasy – koruna ženy.”
Je hrozná rána pro sebevědomí a sebehodnotu dívky/ženy, když o svou korunu kvůli nějaké svini, tedy přesněji rakovi, přijde.
Moje hříva sahá až po zadek, to je požehnaně bohatství pro jedinou korunu. Rozhodla jsem se o ni opět letos podělit.
Když já obětuju 40 cm svého pokladu a vy libovolné peníze, společně zajistíme paruku a tím i pocit znovuzrození princezny/královny pro další aktuálně bezvlasé pacientky.









