Ahoj! Já jsem Zuzka a mám krásné vlasy.
Moje babička vždycky říkala: “Vlasy – koruna ženy.” A tak si tu svojí korunu celý život trpělivě pěstím.
Taky mám krásnou dceru.
Narodila se s život ohrožující poruchou metabolismu. S touto sbírkou ona souvisí jen nepřímo: snažím se předcházet bohy a pomoci jiným, kteří se také perou s nějakou sviní. Přesněji s rakem.
Moje hříva sahá až po zadek, to je požehnaně bohatství pro jedinou korunu. Rozhodla jsem se o ni podělit.
Když já obětuju 40 cm svého pokladu a vy libovolné peníze, společně zajistíme paruku a tím i pocit znovuzrození princezny/královny pro další aktuálně bezvlasé pacientky.








