Viktorka je naše malá slečna, která se bohužel narodila s mnoha hendikepy. Mezi jinými má deformitu chodidel, která jsme před více než rokem začali úspěšně řešit díky Vídeňské firmě Pohlig, ortézami vyrobenými přímo na její specifické nožky. Ale Viky nám roste a je potřeba vyrobit ortézy nové. Žel pojišťovna nepřispívá a výroba plus kontroly jsou nákladné. Proto prosíme všechny známé i neznámé lidi kolem nás o přispění jakékoliv částky na to, aby Viky mohla v léčbě pokračovat.










