Takže ahoj, já jsem Horazzio :)
…jsem písničkář a cílem mého projektu na Doniu je získat finance na natočení prvního hraného klipu ke svému singlu! ;) Jak možná někteří víte natáčení videoklipu dnes není úplně levná záležitost a já se hudbou prozatím neživím, proto jsem se rozhodl vás oslovit. Na tento videoklip mám připraven, herce, scénář a profi kameramana (https://radekzakaudio.com/) , teď už zbývá jen splnit si sen a vytvořit otisk na hudební scéně s vlastním tentokráte hraným videoklipem s příběhem a oslovit tak větší publikum ;)















