Jsme zpěvačky, maminka a dcera
tento rok jsme založily kapelu Gina&Kirsten, s kterou koncertujeme, ačkoli jsme na křesťanské scéně už mnoho let. Skládáme každá z nás autorské písně. S částečnou podporou našich přátel jsme natočily ve studiu Adama Bubika v těchto měsících už 11 nahrávek, můžete si je poslechnout na Spotify a nyní se klube na svět i náš společný duet – Zná tě. Podle nás je to jedna z nejvíce emotivních písní z našeho repertoáru a myslíme si, že obzvlášť jí by slušel videoklip. Náš úplně první. 😏
Abychom našeho snu dosáhli, potřebujeme vás. Naše cesta byla dosud financována z vlastních zdrojů, ale popravdě – na klip už samy finančně nedosáhneme, pokud jej chceme mít kvalitní. Snažíme se, aby naše písničky zněly současně, měly dobrý zvuk a tedy i obraz :-)
Půjdete do toho s námi? Jako poděkování nabízíme různé odměny – od předčasného přístupu k mp3 písně Zná tě, k novým písním poslaných ve složce, besedě se zpěvačkami až ke koncertu s rautem.
Ze srdce děkujeme a za každou, úplně každou částku jsme vděčné.
Gina a Kirsten















