Tohle já náš Jarda. Narodil se s kvadruspastickou formou dětské mozkové obrny se sníženým intelektem. Od malička to tedy neměl úplně jednoduché, mluvit ani chodit se mu moc nechtělo. Moji prarodiče, kteří si ho vzali do pěstounské péče, si s ním zažili nejednu operaci, ať už šlo o nožky nebo o oči. V naší rodině začal chodit, mluvit a hlavně zpívat, a to nejradši dechovku. Jarda je vášnivý dechovkář, velmi rad chodí na různé koncerty a kamkoliv kde hraje jeho oblíbená muzika. Bohužel se jeho spasticita začala zhoršovat a chůze je čím dal větší problém. Na procvičení nohou i rukou by potřeboval každodenně cvičit na motomedu. A právě ten bychom chtěli touto cestou mu pořídit.












