Ahoj kamarádi, jmenuji se Klárka, je mi teprve sedm let a narodila jsem se s dětskou metabolickou poruchou. Jelikož jsem vzhledem ke svému hendikepu speciální holčička, tak mám i speciální potřeby a spousty speciálních pomůcek, které jsou k mému životu nezbytné a zabírají hóóódně místa. Naše auto, které jsme si pořídili už bohužel nestačí a nezvládne pobírat všechny mé pomůcky a už vůbec ne tak abychom byli, v případě nenadálé situace, všichni s maminkou i tatínkem v bezpečí a to nás trápí. Musím často cestovat na různá vyšetření k doktorům a tak jsme se rozhodli vás všechny požádat o pomoc na cestě k pořízení nového velkého a bezpečného auta, které bude mít vše, co potřebuji.











