9. 10. 2024 16:42
Dobrý den, chtěli bychom Vám ještě jednou moc poděkovat za podporu zvířátek v nouzi a představit Vám dva z chlupáčků, kterým jste svým darem pomohli. ❤️
Ipsinka je malá zrzavá holčička. Její maminka se objevila na krmném místě v Praze a postupně se začala vynořovat i její malinká koťátka. Ipsinka na tom nebyla úplně dobře, ale naštěstí se ji podařilo dostat do bezpečí dočasné péče. Zprvu byla trochu nesvá, ale teď už je po všech stránkách v naprostém pořádku a řádí jako to nejveselejší kotě na světě. 😍 Má za sebou první očkování, brzy ji čeká druhé a potom už jen kastrace a hledání nového domova. ❤️
Uhlík je zachráněný ze zahrádkářské kolonie, kde se přemnožily kočky. Drobeček měl nemocné očičko a navíc byl příšerně vychrtlý, měl úplně vystouplé kosti. Jen bříško bylo nafouklé kvůli začervení. 😢 Oko se naštěstí podchytilo včas, takže stačí kapat umělé slzy a mělo by se dát do pořádku. Taky má velikánskou chuť k jídlu, což je moc dobře, protože se díky tomu pěkně spravuje na váze. ❤️ Se zachránkyní samozřejmě řešíme ještě kastrace zbývajících koček, aby se situace znovu neopakovala. 🙏
Ipsince a Uhlíkovi jsme s pomocí Vašich darů zaplatili veterinární ošetření, nakoupili krmení, kočkolit a hračky – prostě všechno, aby jim nic nechybělo. ❤️ Ještě jednou moc děkujeme. Zbytek penízků ze sbírky využijeme na pomoc dalším podobným zvířátkům, která to budou potřebovat. 🥰 Příběhy pejsků a kočiček, kteří u nás našli dočasné útočiště, můžete nadále sledovat třeba na Facebooku nebo na Instagramu.