Rád bych založil kroužek pro děti, který je má naučit vše o včelách, nebát se jich, ani jim neubližovat. Na jaře a na podzim bychom chodili k úlům a v zimě bychom měli výuku ve třídě. Děti by si vytočily i vlastní med, ale abychom to mohli uskutečnit, potřebujeme finanční pomoc na vybavení.








