Jmenuji se Vašík.
Narodil jsem se s genetickou vadou nazývanou Edwardsnův syndrom. Začátek mého života byl pro mě i mé rodiče velice náročný, jelikož mám kombinované postižení a musím pravidelně jezdit na rehabilitace. Nyní již chodím sám, ale stále potřebuji mít u sebe kočárek a denně cvičit.











