Jsme restaurace, která se nemohla jen dívat na situaci, ve které se ocitli nevinní lidé z Ukrajiny. Proto bychom jim rádi nabídli to nejlepší, co umíme – jídlo. V úterý 1. 3. vyrážíme na hraniční přechod Velké Slemence.
Reportáž o nás natočila i CNN Prima news:










