Zdravíme všechny kdo nám pomáhají překonat jeden z nejhorších roků při záchraně kočiček. Diky vám se nám podařilo zachránit stovky kočiček a koťátek z ulice. Ale bohužel nemůžeme pomoci všem najít teple místečko v pelíšku. Proto jsme se rozhodli jim udělat alespoň jeden den v roce krásnější.Nyni krmime 73 venkovních kočiček a 10 kotatek,která přes veškerou nasi snahu nevlezou do sklopce. A další ,kteri denne přibývají 😔.Mnohdy nejsou finance na nákup krmení pro koťátka v dočasných péčích a proto se venkovky musejí spokojit s kolínky smíchanými s levnou konzervu.Granulky také nemají prvotřídní a určitě by rádi něco lepšího do bříška. Jako i my si na Štědrý večer dáme rádi to nejlepší jídlo ,tak kočičky by to uvítali také.Proto prosime: Pojdme spolecne spojit své síly a dopřát i těm,kteří musejí svůj život trávit venku🙏









