S příchodem zimy nastává pro kočičky bez domova období, které je pro ně bojem o přežití. Mrznou, jsou opuštěné, častěji nemocné, bez pomoci i vyhladovělé. S prázdným bříškem se těžko bojuje s krutostí osudu, nelítostnými mrazy a zimou, a tak se mnoho z nich bohužel jara už nedožije. Lítost ale nestačí. Právě v těchto měsících jsou zcela odkázány na pomoc lidí, kteří často zavinili, že musí žít takto bídné životy. Pomůžete jim společně s námi?














