Jmenuji se Jape a jsou mi teprve 3 roky, jsem mladý a neposlušný valášek, který pořad běhá ve výběhu a nedává si pozor na kopýtka .
Bohuzel tentokrát se mi divočení ve výběhu vymstilo a způsobil jsem si vážné zranění . Potrhal jsem si šlachy na obou zadních nožičkách, jak to jen ti lékaři říkali… aj jo Synovitida šlachovych pochev 😥
Pomůže mi operace ale je finančně velmi nákladná a protože rád papám a mám neposedné zvířecí parťáky (pejska,kobylku) kteří si své zranění a nemoci vybrali minuly rok tak paničce došli finance a teď se jenom trápí . 😢
I přes to mi zatím koupila všechny možné vitaminy aby podpořila regeneraci mojich kopýtek 🙏











