17 nových bezpečných kotců — 1 600 000 Kč
Největší část sbírky bude použita na vybudování 17 nových kotců. Současné kotce jsou po více než pětadvaceti letech používání ve špatném technickém stavu, prorezivělé a některé už není možné bezpečně využívat.
Nové kotce budou nerezové, bezpečné, snadno udržovatelné a připravené na dlouhodobý provoz. Zároveň budou rozebíratelné, aby mohly v budoucnu sloužit i na jiném místě, pokud by útulek jednou získal lepší zázemí.
Město Mělník nám v minulém roce pomohlo financovat tři nové kotce a další dva jsme nechali vybudovat z vlastních prostředků. Bohužel dalších 17 kotců stále čeká na kompletní obnovu.
Nové oplocení horního výběhu — 300 000 Kč
Současné oplocení horního výběhu už není v některých místech bezpečné. Patky jsou vyviklané, pletivo prověšené a současné řešení není pro útulkový provoz vhodné.
Nové oplocení pomůže zajistit bezpečný pohyb psů i bezpečnější fungování celého útulku.
20 nových bud — 200 000 Kč
Řada současných bud je po letech používání poškozená nebo zničená. Před další zimou chceme psům zajistit bezpečné, suché a důstojné zázemí.
Pomůžete nám pokračovat?
Více než pět let se snažíme být bezpečným místem pro psy, kteří už v životě ztratili téměř všechno. Dnes ale potřebuje pomoc samotný útulek.
Budeme moc vděční za jakoukoliv podporu, sdílení nebo pomoc, díky které budeme moci i nadále dávat zvířatům bezpečí, péči a nový začátek.
Pokud se nepodaří vybrat celou cílovou částku, použijeme finance na obnovu těch částí útulku, které jsou v současné době nejvíce akutní. Pokud se podaří vybrat více, využijeme prostředky na další opravy útulku a veterinární péči o zvířata, která naši pomoc potřebují.
Děkujeme, že v tom jedete s námi. ❤️