Dobrý den. Ráda bych se Vám představila. Jmenuji se Jana a je mi 45 let. Už jako mladá jsem toužila po dětech, věděla jsem, že budou starosti, ale také mnoho radosti. Bohužel už během těhotenství druhého dítěte se mi začaly výrazně kazit zuby. Už v mých 35 letech jsem potřebovala horní zubní protézu a postupně dochází k tomu, že ztrácím i zbytek zubů. Druhé těhotenství mi prostě vzalo vše a zuby se postupně všechny kazily a nedaly se už zachránit.











