Od začátku roku se na nás hrne jeden složitý případ za druhým. 😔 Za veterinární péči jsme vydali téměř 600.000 Kč. Doposud se nám dařilo vše zajistit a uhradit. Snažíme se získávat finanční prostředky – jezdíme se stánkem, děláme aukce, a také máme spoustu skvělých lidí, kteří nás v pomoci opuštěným pejsků podporují. 🙏 Ale teď jsme se dostali na dno finančních zásob. 😞 Minulý týden jsme museli rozhodnout, jestli zachránit fenečku, která byla nalezena ve škarpě u silnice po srážce autem v kritickém stavu. Každá hodina hrála roli, nedokázali jsme ji odsoudit na jistou smrt a nebojovat o její záchranu, a tak z účtu odešlo dalších 66.067 Kč. Další faktury, které nám byly vystaveny, nemáme z čeho uhradit. Jsou naplánované další nutné operace, na které finance už nezbyly.
🙏🐾 A tak poprvé prosíme o pomoc širší veřejnost prostřednictvím této sbírky. 🐾🙏










