5. 5. 2025 11:20
Vážení přátelé a podporovatelé Příbramské filharmonie!
Je nám milou povinností tímto oznámit, že naše dílo se i díky Vám podařilo a do Příbrami v blízkých dnech poputují nové tympány! Se starými kotly jsme se rozoučili na včerejším koncertu v Mníšku pod Brdy, s radostí jim máváme i za Vás.
V následujích týdnech Vás budeme kontaktovat ohledně předání materiálních odměn, které jste si v našem projektu zakoupili. Ohledně těch „abstraktních“ Vás budeme informovat prostřednictvím kontaktu, který jste na Doniu vyplnili. Kdybyste měli jakékoliv dotazy, neváhejte psát na sociální sítě filharmonie či na mail martin.cermak@pribramskafilharmonie.cz.
S radostí zveme na naše následující koncerty, ne kterých si budete moci nové tympány poslechnout a na kterých Vám zároveň budeme mít možnost osobně poděkovat.
Budeme se na Vás těšit 25. května na Zámku Dobříš či 27. května v Kostele Nanebevzetí Panny Marie na Kladně. Na obou koncertech uvedeme Mozartovu Korunovační mši.
___
Z celého srdce děkujeme za Vaši ochotu přinášet radost mnoha generacím muzikantů i posluchačstva. Bez Vás by to nešlo❤️.
Vaše Příbramská filharmonie