Rádi bychom se představili…
Jsme kapela Schoolband. Všichni jsme žáci Základní umělecké školy Viléma Petrželky v Ostravě. Hrajeme hudbu současné české, slovenské i světové popové scény. Chtěli bychom uskutečnit „turné“ po českých komunitních centrech v Anglii a anglických školách a navázat s některou ze škol bližší spolupráci.








