Milí dárci,
jmenuji se Lucie a v dubnu jsem byla hospitalizována na neurologii s diagnózou autoimunitní encefalitidy. Po odstranění otoku lékaři objevili nádor na mozku, který mi musel být operován. Nyní mě čeká ozařování a s ním spojené dojíždění na léčbu.
S manželem máme tři syny – nejstaršímu je 18 let, prostřednímu 12 a nejmladší bude mít v říjnu 9 let. Na všechna vyšetření mě musí vozit manžel, protože sama řídit nemohu. Je to pro nás velmi náročné – oba přicházíme o značnou část příjmu. Manžel kvůli tomu, že mě doprovází k lékařům, a já kvůli pracovní neschopnosti. A jak asi každý rodič chápe – tři děti něco stojí. Nejstarší syn navíc v září nastupuje na další obor ve škole.









