Díky, že jste to s námi dotáhli až sem!
Zdá se to neuvěřitelné, ale je tomu již 7 let od vzniku kapely. Bylo to jako na houpačce, chvíli jsme mysleli, že se k tomuto kapelnímu milníku ani nedostaneme. V době, kdy jsme měli nejvíc ,,našlápnuto" přišel Covid následován odchodem Honzy Kohouta, našeho prvního bubeníka. V té době se nám sesypal náš pomyslný domeček z karet. Ani jsme nedoufali, že adekvátní náhradu seženeme tak rychle. Z této patové situace nás vytáhl až příchod Vojtěcha Vaidy do kapely a s ním i naděje na dokončení prvního alba Tribe-J.
Neuvěřitelné se stalo skutečným! Tím to však nekončí, moc Vás prosíme o pomoc s dotažením alba do zdárného konce.
Končí rok 2o23 a my máme nahráno a smícháno. Zbývá nám už jen mastering nahrávky a následné vydání fyzických nosičů. Tímto Vás, kamárady, prosíme o finanční pomoc. Z peněz, které nám přispějete zafinancujeme cukrovou polevu (mastering) nahrávky u proslulého Ondry Ježka (studio JáMOR), také vydání fyzických nosičů a merche.
Pomůžete nám, aby se náš sen stal skutečností? Budeme rádi za jakoukoliv částku.


















