Moje touha žít znovu se svým synem mě přivedla až sem, poprosit vás o pomoc. Přeji si žít zase se svým Jindrou. Jsem samoživitelka a můj dvanáctiletý syn žil donedávna v diagnostickém ústavu. Má psychické problémy, je pod medikací kvůli agresivitě v rámci onemocnění ADHD. Je to porucha, kdy mozek vyhodnotí různé situace jinak, často agresivně. Jinak je v celku normální a citlivé děcko. Psychoterapie s jeho poruchou ale dokáže pracovat. Žijeme na malém městě, kde je syn pro všechny pouze nezvladatelné děcko. Ve škole ho šikanovali a učitelé si k němu nenašli cestu, ani pochopení. Nemohla jsem s ním zůstat doma, neuživila bych nás a tak Jindra žil několik měsíců v ústavu.
Na podzim loňského roku jsem se rozhodla náš život změnit. Vybojovala jsem si Jindru z ústavu zpět domů, zajistila jsem mu v Praze školu zaměřenou na jeho potřeby, do které může v září nastoupit. Zajistila jsem i potřebnou psychoterapii, protože v současném bydlišti nejsou terapeuti. Jindra má dobré srdíčko a strašně rád pomáhá dětem i důchodcům, nebo jakkoliv znevýhodněnými lidem, ale i zviřátkům










