Po operaci, která Tomíka letos v květnu čeká, bych mu velmi ráda pomohla ke snížení limitů jeho nemoci pomocí přístroje WalkAide. Tento přístroj jsme si měli možnost půjčit.Nadšení a pokroky s jeho používáním,ve mě vyvolaly myšlenku založit pro Tomáška sbírku na tento přístroj. S dětmi žiji sama a nemohu si dovolit takto drahou věc.
Pokud by nebylo možné přispět celou částku, použiji vybrané peníze na hipoterapii. Stejně tak pokud se vybere částka vyšší. Osobně si myslím,že práce se zvířaty pro handicapované je velmi důležitá, přínosná, smysluplná, nebolestivá a já si jí moc vážím.
