Chceme nahrát novou desku a natočit videoklip. Deska bude autorská a naváže na cd VELESU. Klip bude velkolepý! :-)
Od památného koncertu na Špilberku, kdy nás to doslova spláchlo z jeviště, vichr cloumal zvukovou technikou a blesky křižovaly oblohu víme, že Perun po nás chce oběť. A ne ledajakou! Chce stejnou úctu jaké se od nás dostalo zásvětnímu vládci Velesovi!
Chce oběť v podobě alba, které bude věnováno pouze jemu – staroslovanskému hromovládnému bohu Perunovi!
Na koncertech pod širým nebem teď zvedáme v bázni oči k oblakům s otázkou: „co sis pro nás dnes nachystal, Perune?“ Od té doby také přikládáme notu k notě, slova k slovům a střádáme příběhy. Je téměř hotovo! V dalším kroku ale potřebujeme vás a vaši spolupráci. A proto přicházíme s nesmělou otázkou: „pomůžete nám?“ :-)




























