Kájík se narodil jako naprosto zdravé miminko. Krátce po narození utrpěl Kája pád, který nebyl způsobený naší vinou, tudíž jsme o pádu nevěděli a následky tohoto pádu nebyli vyšetřeny. Následkem pádu bylo, ale bohužel rozsáhlé nitrolební krvácení, které mu bylo diagnostikováno až po týdnu, kdy už byl jeho stav kritický.











