Terezka je naše třetí dítě, 4letá holčička. Po náročném porodu a resuscitaci má DMO a kvadraspastickou formu a epilepsii.
Prognózy Terezky nejsou optimistické. Ale my se nevzdávame a bojujeme dál. Máme za sebou 4 aplikace kmenových buněk, pravidelně jezdíme na hypoterapii, rehabilitace a snažíme se ji dopřát co je v našich silách.











