Darované finanční prostředky nám umožní zakoupit terénní automobil, zajistit mu nutný servis, potřebnou změnu barvy přestříkáním, přípravu na cestu.
Auto následně na naše náklady dovezeme na Ukrajinu a předáme ukrajinským vojákům = jednotce A4937.
Požadavky na terénní auto: ojetý funkční terénní auto, 4×4, uzávěrka diferenciálu, diesel, dobrý rám, krytá korba (plachta nebo hardtop) a funkční pneumatiky do bláta.
Příklady terénních aut: Mitsubishi L200, Toyota Hilux, Nisan Navara, Mazda B2500 a podobné vozy, který budou splňovat hlavní parametry.
Kdo jsme a co děláme?
Vážení dárci, dobří lidé,
podporujeme více než dva roky dnes již více než 10 vojenských jednotek na východní a jižní frontě. Jsme aktivní v oblasti zajišťování materiálu, který aktuálně jednotky nejnutněji potřebují.
Jsme nezisková organizace Pomáháme Ukrajině, z.s. která se snaží pomáhat v České republice a společně s neziskovou organizací SOHTASH na Ukrajině podporovat ukrajinské vojáky, kteří se snaží vytlačit rusského agresora ze svého území.
Mezi naše činnosti patří dovoz terénních automobilů ukrajinským jednotkám spolu se zásobami zdravotnického materiálu, produktů denní potřeby a taktického vybavení.
Nejvíce o nás vypovídají Cesty na Ukrajinu, kde popisujeme finální část naší práce – doručení automobilů a všech darů Ukrajinským vojákům.
Co se stane, když peníze nevybereme nebo vybereme více?
Pokud nevybereme cílovou částku, převedeme vybrané prostředky na transparentní účet a vybranou částku použijeme na nákup potřebných položek uvedených na seznamu na našem webu www.pomahameukrajine.cz.
Primárně se ale pokusíme dofinancovat nákup automobilu z jiných zdrojů a uspokojit požadavek Aerorozvědky.
Pokud se vybere vyšší částka, nakoupíme potřebný terénní automobil a zbylé vybrané prostředky převedeme na transparentní účet a použijeme na nákup potřebných položek uvedených na seznamu na našem webu www.pomahameukrajine.cz.
Primárně bychom prostředky využili pro nákup dalšího vozu pro jednotku 137. samostatný prapor námořní pěchoty ozbrojených sil Ukrajiny.
Prosíme Vás o pomoc a solidaritu!
Ze srdce moc děkujeme všem dobrovolníkům a dárcům.
Vydržíme, protože je to nutné, protože chceme lepší svět pro naše děti.
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Sláva Ukrajině! Hrdinům sláva!
Více o nás, naší práci a jejich výsledcích je možné najít na našich webových stránkách www.pomahameukrajine.cz
