Vanesska je holčička, které byl ve třech letech diagnostikován autismus. Teď má Vanesska 11 let a k autismu bohužel přibila další diagnóza a tou je OCD. (Obsedantně kompulzivní porucha) Je to pro nás pro rodiče hodně náročné ve všech směrech. Vanesska má velké úzkosti a už jsme museli přistoupit i k medikaci. Peníze bychom použili na terapie pro Vanessku. Terapie jsou pro nás nákladné a bohužel si je v této nelehké době nemůžeme dovolit.











