Jmenuji se Mikuláš, je mi čerstvých 5 let a od narození bojují s opožděným psychomotorickým vývojem. Objevilo se i podezření, že bych mohl mít PAS nebo vývojovou dysfázií. Skoro 3 roky jsem cvičil Vojtovu metodu a Bobatha. S opožděným vývojem vázne i řeč.
Jsou mi jako pomoc nabídnuty terapie českých i zahraničních terapeutů (Easymove), kteří pracují s neuroplasticitou mozku. Jde o náročné terapie zaměřené na mozek s výbornými výsledky. Jde především o metodu Feldenkrais Method, které by se měly opakovat skoro každý měsíc.









