Matyášek se narodil v roce 2019 spolu se svým dvojčetem, sestrou Natálkou ♥️💙 Obě děti se narodily zdravé a bez komplikací, okolo 2. roku jsme u Matyáška začali pozorovat odlišnosti ve vývoji, stále nemluvil, nenavazoval oční kontakt, byl hyperaktivní, nechápal ,,co se po něm chce" absolvovali jsme ,,kolečko" doktorů (neurologie,foniatrie,klinický psycholog,psychiatr,logoped.) Nakonec byl Matyáškovi diagnostikován autismus, retardace a hyperaktivita. Vybrané peníze bychom využili na hippoterapie, senzomotorickou integraci a případně i hyperbarickou komoru ,pokud by nějaké peníze zůstaly chtěla bych synovi koupit světelné optické vlákna a prvky do dětského pokojíku ve stylu snoezellen, jelikož ho tyto zrcadla, světýlka, bubliny a vodní válce…uklidňují 🙂(bohužel jsou tyto produkty dost drahé a z rodinného rozpočtu na to nezbývá)











