Chtěla bych Vás požádat o pomoc s penězi na zateplení střechy a štítu domu, kde pejsci bydlí.
Velkou část peněz jsem získala z hypotéky, také mi pomohla jedna skvělá skupina na FB, ale nakonec je cena vyšší neboť se střecha musí upravit. Je třeba nastavit krovy na výšku 30cm a udělat rošty ve štítech.
Vše by se mělo zateplovat foukanou pěnou.
V domě mám klasické ústřední topení a teplo hodně utíká, protože střecha je jen podbitá. Když je větší mráz tak musím topit i dřevem v kamínkách.
Celý dům postupně upravuju z hypoték, ze svých peněz pro pohodlí pejsků. Když jsem jej koupila byla to stará rujna, zbyly jen stěny, vše se dělalo znovu, elektřina, voda, odpady, podlahy, střecha.....
Teď, když jsem v práci, tak jsem nervózní, zda mají dost teplo, pokud by se mi podařilo sehnat zbytek peněz a zateplit, tak bych měla jistotu, že budou mít teplo a také samozřejmě protopím méně uhlí a dřeva a peníze mohu zase použít na koupí granulí, léky a nebo vet. péči.
Spolek najdete na FB pod názvem spolku Máme naději z.s.
Pokud jste z okolí Kopřivnice nebo sem pojedete na dovolenou, můžete se stavit, vzít některého na procházku a nebo se jen pomazlit. Já i pejsci Vás rádi uvidíme. Kontakt najdete na FB.












