Naše organizace Hoštecké kočky, z.s. vznikla v roce 2019 prvořadě kvůli kastracím bezprizorních koček v Hoštce a okolí a jejich následnému vrácení zpět do jejich původní lokality.
Časem se naše činnost rozšířila o celkovou péči nejen o opuštěná koťátka, kterým hledáme nové domovy, ale i o vyhozené starší a nemocné a tím pádem i prakticky neumístitelné kočičky. Kvůli tomu je ovšem nevyhodíme zpět na ulici, všechny u nás zůstanou po celý zbytek jejich života
.
Staráme se rovněž o kočičky na krmných místech v blízkém okolí, s jejichž krmením nám před časem pomohli hodní lidé na Donio
.
Postupem času jsme opuštěným kočičkám obětovali celý náš dům, většina pokojů je prostě výhradně kočičích
.
Bohužel doba je taková jaká je, sponzorů ubývá, kočiček v nouzi přibývá a tak nejenže máme „překočkováno“ až po strop 😿, tak náš azylový účet zeje téměř prázdnotou a momentálně se obáváme dlouhé zimy a s ní souvisejících starostí s financováním vytápění našeho azylu 😿.
Proto chceme touto cestou zkusit poprosit hodné lidi s přispěním na zakoupení dřeva nebo uhlí na zimu, aby naši svěřenci byli v suchu a teple bez obav z nejisté budoucnosti 🙏.










