Dobrý den,
v roce 2025 jsem se rozhodl vybudovat indiánský kemp na horní Jasence asi 5km od centra Vsetína. Je hotová elektrická přípojka, tematická dřevěná latrýna, místo na teepee, umývárna a provizorní sprchy. Kemp má být levné, přírodní ubytování pro stany a širokou veřejnost právě v teepee o kapacitě až 8 osob na spaní. hodí se i pro konání různých tematických událostí a rozvojových aktivit v přírodě. Výtěžek s provozu měl podpořit neziskovou organizaci Na vlastní kůži a její aktivity v osobním růstu tradičními a přírodními cestami.

















