Chtěl bych poprosit o pomoc. Jmenuji se Tomáš a rodina vždy byla pro mě vším. S manželkou máme dvě nejúžasnější malé dcerky. Během povodní jsme přišli o VŠE. Bydlíme v Krnově v přízemním bytě v nejvíce zasažené oblasti. Manželku s dětmi jsem odvezl k rodině. Já jsem byt opouštěl za zvuků SIRÉNY (ještě teď když jsi vzpomenu, jde z toho mráz po zádech). Nikdo jsme netušili, že se nebude kam vrátit. V bytě bylo cca 150 cm vody a na ulici přes 2 metry. Bylo tam všechno od oblečení, hračky, vše pro děti, spotřebiče, postýlky, peřiny, prostě vše, co máte doma. Ale žijeme. Jedeme dál a snažíme se postavit na vlastní nohy.











