Ahoj kamarádi,
někteří si mě určitě pamatujete a chtěla bych vás opět poprosit o pomoc. 😞
Pro ty, co mě neznají, napíšu můj příběh…
Narodila jsem se v červenci roku 2022 mamince na louce. ❤️
Moje lidská maminka mě našla na Facebooku a okamžitě se do mě zamilovala a čekala na mě, až budu moci odjet od mojí pravé maminky. Doma na mě čekali ještě dva koníci. Všechno tam bylo super, všechno bylo nové a čisté a lidská maminka se o nás dobře starala, dávala nám všechno. Jen já se pořád počůrávala a měla dermatitidu a bolel mě zadek a pořád k nám domů jezdili doktoři a nevěděli, proč to tak mám. 🤔 Nějakou dobu jsem byla i v koňské nemocnici a tam mi našli vadu – ektopický ureter – a bylo jasné, že mi pomůže jen operace, abych se už nepočůrávala. Měla jsem posunutý močovod mimo močový měchýř. V naší zemi jsem byla první koníček s touto vadou a nikdo to neoperoval, a musela jsem až do Německa na kliniku na operaci. Močovod mi nešel „posunout“ a nakonec mi pan doktor musel vzít ledvinu. Lidská maminka už moc peněz neměla, protože k nám jezdili pořád doktoři a hledali, proč se pořád počůrávám atd., a tady jste mi pomohli, abych mohla na tu operaci do Německa a mohla jsem žít.
A proč opět potřebuju pomoci. 😞












