Dobrý den, problém nastal po jednom roce, předtím syn mluvil základní slova – máma, nejde, ham, taky tleskal, dělal rukama, říkal říkanky, uměl jíst lžičkou, pil už i z hrníčku, neměl záchvaty, neubližoval si. Je toho spousta co se nám změnilo v noční můru. Je pouze na mléku kendamil, které má jedno na 4 dny za částku 420 Kč a je na jednom druhů příkrmu jako hotovku, jinak nic nejí a nutit se nedá a nesmí jinak má záchvat pláče, bije se do hlavy. Já nabízím, stále zkouším, ale pořád nic. Také pije pouze vodu a pouze z lahvičky, je na plenkách. Problém máme v prostorách – obchody, čekárny zavřené dveře, neznámí lidé. Chtěla bych mu nakoupit pomůcky na rozvíjení motoriky, kompenzační pomůcky, lázně, terapie. Já jsem do února na rodičovské, měla sem ji pouze na dva roky a do své práce se vrátit nemohu z důvodu 3 směnného provozu. Každý den mu čtu pohádky miluje čísla, písmenka, auta, ale spíše jen kola, která se točí a kouká na ně vleže. Už dva roky jsem bez něj nebyla, v noci se budí 3 krát a i více, chtěla bych někam s ním třeba na víkend, kde jsou takové děti nebo mu ukázat i něco jiného, než jen prostory kolem bytu a doma. Já si bohužel nic nemohu dovolit, proto mi paní z SPC doporučila poprosit tady, napsat a poprosit Vás tímto o pomoc. Já jsem z dětského doma, kde jsem se dostala ve 13 letech právě kvůli chudobě a už tak jsem si prožila a zažila jaké to je mít hlad a nechci, aby tohle zažil i můj syn na úkor finanční situace. 🥺Předem moc děkuji každému, kdo nám pomůže a budeme moc docházet na terapie, které věřím nám pomůžou být o něco šikovnější a třeba se někdy i domluvíme co potřebuji a chci a co mě trápí, aby mi maminka mohla pomoct a porozumět.
