Dovolte mi představit Vám kapelu Světlem. Jsme mladá pop-folk-jazzová kapela a snažíme se lidem do složitých životních situací vnést trochu radosti a „světla“.
Naše skladby se žánrově blíží umělcům a kapelám jako jsou David Stypka, Zuzana Navarová nebo Lanugo.
Sešli jsme se na konzervatoři Jaroslava Ježka a už dva roky skládáme vlastní skladby a předáváme je lidem na koncertech.
Našimi členy jsou Gaia Anzari (zpěv), Radim Leher (zpěv, klávesy), Giuli Amerighi (zpěv, baskytara), Bruno Rotter (kytara), Adam Štola (bicí).
















