Přeji Všem, kteří čtou tuto „výzvu“, pěkný den.
Velmi rád fotím, fotím vlastně už dlouho ještě z doby kinofilmu.
Před asi dvaceti lety jsem si pořídil první digitální fotoaparát.
A focení mi celkem šlo, i když posouzení nechám na Vás, podle přiložených fotografií.
Mým snem vždy bylo živit se focením, ale dnes to není jednoduché.
Rád bych se z roviny amatéra posunul do roviny, řekněme poloprofesionála a časem i o ten kousek třeba dál.:-)
Lidem ve svém okolí jsem fotil děti, svatby a podobné akce, ale nejraději fotím přírodu.
Asi tři roky zpět jsem investoval do focení, objektivy Canon fotoaparát Canon. A právě fotoaparát je to, co mi pokazilo kariéru „fotografa“. Rozbil se a už skoro rok nemohu fotit. Byl to Canon 80D, protože mi zbyly objektivy a nechci je prodávat a přecházet na jinou značku, hledám adekvátní náhradu. Jednou z nich je Canon R7.
Vím, že na sociálních sítích se mé fotografie líbily, dokonce jsem několikrát bodoval v časopise FotoVideo. To byl vždy můj sen, tam mít alespoň jednu ohodnocenou fotografii a mít ji vytištěnou v tomto časopise.
Vzhledem k investicím do předchozí techniky si nemohu dovolit pořídit nové tělo. ( Myšleno fotoaparát bez objektivu:-))
Proto jsem se odhodlal k tomuto počinu a tajně doufám, že se k focení zase vrátím.












