Jsme sbor SUBITO. Přesto, nebo právě proto, že uplynulé dva roky prověřovaly životaschopnost snad veškerých hudebních projektů, sbory nevyjímaje, jsme si během oné doby uvědomili, jak je pro nás hudba, zpěv a společné tvoření harmonických (i disharmonických :) souzvuků důležité. Po dlouhém období, kdy jsme se nemohli scházet a zkoušet, jsme zjistili, že nám to stále ladí. A že nás to spolu pořád baví a tu radost chceme šířit dál.
Kapely se v takových chvílích zavírají do studií; my jsme se coby sbor zavřeli v červnu 2022 v kostele spolu s hudebním režisérem Janem Steyerem a mistrem zvuku Vojtěchem Nedvědem a nahráli celkem osm skladeb autorů ze Skandinávie, Pobaltí i Balkánu, kteří se u nás tak často neuvádějí, ale my jsme si je oblíbili. Společným jmenovatelem vybraných písní jsou zázrak a pokora. Vydání druhého alba po devíti letech a složité pandemické době je pro nás takovým malým zázrakem! Bude nám potěšením, když u toho budete s námi.
Album slavnostně pokřtíme na koncertě 19. 12. 2022 v Husově sboru v Praze na Vinohradech (Dykova 1, Praha 10).








