Ráda bych vám představila Štěpánka a jeho rodinu. Podpořte je prosím
Štěpánek je od 7 měsíců těžce nemocný po očkování hexavakcínou. Rodina prošla velkými starostmi, náročnými dny a zkouškami. Štěpánek byl několikrát na ventilátoru a měl několik zápalů plic, kdy maminka byla vždy s ním v nemocnici a tatínek se staral o staršího Michala. Po několika letech je Štěpánek stabilizován díky rodině. Věnují se hlavně jeho zdravotnímu stavu, zlepšení jako jsou rehabilitace, vitamíny aj. zdravotní aktivity. Štěpánek je velký bojovník, který stále maminku nabíjí energií a radostí. Před několika lety se podařilos velkými problémy pořídit bezbariérový dům, který financují hypotékou. Maminka je doma a stará se o Štěpánka. Jeho péče jí neumožňuje chodit do práce a tak si občasně přivydělává výrobou dekorací. Tatínek pracuje. Jejich finance jim ale bohužel nestačí na další potřeby. Potřebovali by větší auto, jelikož vozí s sebou hodně pomůcek, kyslík, odsávačku aj… Jezdí na rehabilitace, rehabilitační pobyty, k lékařům a v létě na výlety. Sbírka by jim nesmírně pomohla tento sen uskutečnit a mít méně starostí s těmito výdaji.











