25. 12. 2025 12:53
Milí dárci, chtěly bychom Vám s Topinkou popřát pohodové a požehnané Vánoce, plno dárečků, štěstí a hlavně zdraví. Na chvíli vypnout z celoročního stresu a shonu a posedět s rodinou u slavnostního stolu nebo pohádek. My s Topinkou bohužel tak hezké Vánoce nemáme, a Donio si přálo, abychom napsaly drobnou aktualitu k tomuto příběhu, protože nám schválilo druhou sbírku. Topince bohužel střevo úplně vypovědělo službu a průjmy má teď už na denním pořádku, po 6 odcervovacich cyklech to už nezvládlo a tak ji ted znovu pokoušíme dát dokupy, ale je to takový smutný příběh. Přidaly se vleklé problémy s vysokým ph v moči, struvity v močovém měchýři a zřejmě rozvrat celkového metabolismu vlivem malého 10-měsíčního tělíčka v kombinaci s léky všeho možného druhu. Bez nich by ale její stav byl ještě horší. Její léčba, která za 6 měsíců přesáhla 70 tisíc tedy nadále pokračuje, a bohužel nevztahuje se na ni pojištění PetExpert protože štěňátko onemocnělo po 3 týdnech v novém domově, tedy v době, kdy žádná pojišťovna v prvních 4 týdnech pojistky neplní. Donio nám tedy schválilo pokračovací sbírku, kterou v případě, že byste nás chtěli podpořit najdete na: Donio.cz/topinka-stenatko-s-tezkym-startem-do-zivota
Přejeme Vám s Topinkou krásné Vánoce a mnoho štěstí a zdraví v novém roce 2026, který doufáme, že bude pro nás pro všechny lepší, zdravější a šťastnější, než tento rok předešlý.
Topinka s paničkou