Náš syn Aleš je 17-ti letý kluk. Je velmi společenský, rád jezdí do přírody, na výlety do lesa. Rád poznává nové věci. Bohužel je velmi postižený, nechodící a procházky tak musí absolvovat na mechanickém vozíku.
Nyní je naším velkým snem mu pořídit kvalitní sportovní, zdravotní kočár JOSI-WISMI a ulehčit mu tím cestování. Kočár není hrazen pojišťovnou a je hodně drahý. Jelikož péče o Aleška, rehabilitace, léky, výživové doplňky a další terapie jsou velmi finančně náročné, obracíme se na vás všechny s prosbou o pomoc.












