Společně srdcem pro zvířata, z.s.

Společně srdcem pro zvířata, z.s. je spolek, který pomáhá zvířatům v nouzi. Skládá se z dobrovolníků, kteří se péčí o opuštěná, zraněná, či týraná zvířata zabývají již několik let. Založení spolku bylo vyústěním naší dlouhodobé činnosti v této oblasti.

2 Vytvořených sbírek
52 040 Kč Celkem vybráno

Aktuální sbírky

Ukončené sbírky

Aktuality

Více o organizaci

V roce 2020 proběhla, pod záštitou stránky Společně srdcem pro zvířata, první aukce na podporu spolku Azyl studánka naděje. Od této chvíle proběhlo již více než 30 aukcí, díky kterým se vybralo spoustu prostředků na pomoc nejen tomuto, ale i spoustě dalších spolků, kupříkladu Liga na ochranu zvířat KH, Biopark štít, Dravci z Vavřince a jiné.

Jako jednotlivci se několik let aktivně zapojujeme do udržování populace divokých koček pomocí kastrací, jejich krmením a v neposlední řadě i poskytnutím a zajištěním dočasné péče s hledáním nového stálého domova. Díky tomu řada zvířat našla své nové páníčky. K tomu všemu pochopitelně patří i dobrovolnická činnost na různých bazárcích, umisťovacích výstavách, pomoc v útulcích a podobně.

Ač by se tedy mohlo zdát, že jsme mezi spolky zcela nově, opak je pravdou. S pomocí zvířatům máme letité zkušenosti, proto naleznete na těchto stránkách sekci „Naši čtyřnozí parťáci“, „Pomohli jsme“ a „Odešli do nových domovů“, kde se můžete podívat na naši současnou a dřívější činnost.

Velice Vám děkujeme za Vaší podporu a důvěru, kterou do naší práce vkládáte.