Ahoj, jmenuju se Lady a nedávno mi diagnostikovali lymfom, což je rakovina lymfatických uzlin. Mám před sebou dlouhou léčbu a chemoterapie.
Když jsme jeli na prohlídku k veterináři, nahmatali mi zvětšené uzliny. Vzali mi odběry, které se prokázaly jako pozitivní. Začali jsme ihned s léčbou, ale panička si bohužel nemůže dovolit zaplatit za celou částku. Byli bychom moc rádi, kdyby jste nás podpořili.










